Еврофутбол - коефициенти

(1/1)

Dalay_lama:
Мача Волфсбург  - Щурм от втория кръг на Интертото.
Усреднения коефициент по света е 1.35 4.00 7.00, на места има и по-високи коефициенти за Волфсбург, но в ЕФУ 1.25 3.60 6.00 с 0:1 ХК  :D  :D  :D

Иначе коефициентите в Глобет и BAW сега се коригират (обикновено надолу) за броени минути в този турнир, така че ако някой мисли да залага по-добре днес да го направи ,ако ще и по-малък залог при очевидната липса към момента на някакво инфо.

Dalay_lama:
Нарочно не ги пускам в ПРОГНОЗИ!

Ето ви малко странни коефициенти по темата, може и да си харесате нещо  :wink:

Бразилия

Палмейрас - Ботафого  
1.65  3.45  4.65  БАУ
2.00 2.80 3.10 ЕФУ
В Интерветен 1-цата е 1.80.
В Ладброукс - 1.66.

Бразилиензе - Атлетико Паранензе 2.00 3.20 2.60 ЕФУ - мача засега се предлага само от ЕФУ, още не съм го видял в онлайн букитата. Глобет и БАУ са пуснали вече мачовете,точно този го няма и при тях  :!:
ЕДИТ:Никой не предлага този мач!!! Проверих 20 букита.
EDIT 2: В сайта на bettingadvice беше споменато, че мача го има в Point  mrbookmakers и bluesq.com ,аз лично съм чувал само за 2-рите.

С двубоя между Понте Прета и Сао Пауло - същата работа, само ЕФУ го предлага на коефициенти 2.00 2.80 3.10
Два дни по-късно е финала за Копа Либертадорес - Сао Пауло е един от финалистите, може би затова букитата по света се притесняват от сериозноста им в този мач.

За мача Коритиба - Пасайнду на практика ЕФУ предлага най-високия коефициент за 1-ца - 1.60

Аржентина

Килмес - Химнастия
2.30 3.10 2.80 БАУ
1.65 3.25 3.75 ЕФУ, коефициента за Х2 в ЕФУ е 1.74  :idea:
2.38 3.2 2.7 Пинакъл

Исландия

На мача ИБВ - Филкир ЕФУ е обърнало коефициентите.В родното буки са 2.10 3.00 2.70, на места из нета 1-цата стига 2.90(БАУ),  а най-високата двойка намерих на 2.40.

САЩ

Далас - Сан Хосе
1.75 3.00 3.65 ЕФУ
1.55 3.50 5.50 БАУ
1.60 3.40 4.40 Интерветен

Норвегия

Макар и с много малко 1-цата на мача Мос - Скейд 1.60 е по-висока или равна от почти всяко онлайн буки.
ЕДИТ: Тази единица стартира на повечето места на 1.45 - 1.50 в ранния следобед , но гледам, че я коригираха с 0.10 нагоре, така че се изравни с "родната".

Засега толкова...късмет.

П.П:Ако ще пускате нещо най-сигурно е към 9.00 сутринта, след 10ч се събуждат операторите им  :D

salas:
Цитат на: Dalay_lama

Бразилиензе - Атлетико Паранензе 2.00 3.20 2.60 ЕФУ - мача засега се предлага само от ЕФУ, още не съм го видял в онлайн букитата. Глобет и БАУ са пуснали вече мачовете,точно този го няма и при тях  :!:
EDIT 2: В сайта на bettingadvice беше споменато, че мача го има в Point
mrbookmakers и bluesq.com ,аз лично съм чувал само за 2-рите.

С двубоя между Понте Прета и Сао Пауло - същата работа, само ЕФУ го предлага на коефициенти 2.00 2.80 3.10
Два дни по-късно е финала за Копа Либертадорес - Сао Пауло е един от финалистите, може би затова букитата по света се притесняват от сериозноста им в този мач.

За мача Коритиба - Пасайнду на практика ЕФУ предлага най-високия коефициент за 1-ца - 1.60

Pinnacle ги предлага всичките  :)
Ponte Preta 1.75 3.90 3.80 São Paulo
Brasiliense 2.10 3.25 3.20 Atlético-PR
Pinnacle коефиценти за Brazil

Dalay_lama:
Цитат на: salas

EDIT 2: В сайта на bettingadvice беше споменато, че мача го има в Point
mrbookmakers и bluesq.com ,аз лично съм чувал само за 2-рите.

Pinnacle ги предлага всичките  :)
Ponte Preta 1.75 3.90 3.80 São Paulo
Brasiliense 2.10 3.25 3.20 Atlético-PR
Pinnacle коефиценти за Brazil

Въпреки това 1-цата на ПОнте Прета в ЕФУ е 2.00  :wink:

Sly:

Мача Волфсбург  - Щурм от втория кръг на Интертото.
Усреднения коефициент по света е 1.35 4.00 7.00, на места има и по-високи коефициенти за Волфсбург, но в ЕФУ 1.25 3.60 6.00 с 0:1 ХК  :D  :D  :D

:shock:  :shock:
ЕФУ са душевно болни да предлагат такъв коефициент.Аз под 1.6-1.7 не бих го играл и то на 1Х2,не на хендикап.
- Волфсбург започна подготовката в петък,24ти
- новите играчи не са се сработили все още
- кондиционното състояние не е на ниво все още
- нов тренъор (Холгер Фах),така че тимът не се е пригодил към него
- Щурм са австрийци,не са някакво мижаво отборче
- Щурм игра два мача вече,далеч по-напред са в подготовката
- мачът ще се играе на стария стадион на Волфсбург

Просто някаколко причини защо не бих заложил на този мач.Няма да заложа и на Щурм,тъй като ако Волфсбург има ден,то може и да бият с 2-3:1.Освен това са ми любим отбор в Германия  :D

Навигация

[0] Списък на темите