Forum Prognozi.com & Igrach.com
октомври 31, 2014, 06:39:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация Prognozi.com Igrach.com Hash.bg  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: прознози на иво атанасов  (Прочетена 3313 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
veznata
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 48

« -: септември 17, 2009, 13:51:41 »

здравейте какво мислите за прознозите на иво атанасов от сайта му изглежда че наистина носят профит в дългосрочен план и дори в краткосрочен такъв, аз лично от 1 седмица играя с 1/20 от неговите залози и съм със 100 и не6то на плюс, ако някой е залагал поне от над година да пише, за първи път виждам не6то обосновано и което не е измама
Активен
tiger the great
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4,245

« Отговор #1 -: септември 17, 2009, 14:05:14 »

дай линк към сайта,аз за първи път го чувам този иво атанасов
« Последна редакция: септември 17, 2009, 14:11:29 от tiger the great » Активен
veznata
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 48

« Отговор #2 -: септември 17, 2009, 14:19:34 »

http://www.ivoatanasov.info/
Активен
kosata
Гост
« Отговор #3 -: септември 17, 2009, 14:58:30 »

Като го  гледам не е нищо особено..........
на някой срещи слага 10 залог,на други 1200  Laughing Laughing Laughing :lol
Активен
bultras
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268

« Отговор #4 -: септември 17, 2009, 15:16:47 »

За Иво Атанасов ще кажа единствено: Де.ба и мръсния комуноид  censored
Активен

"Искат да им направя отбор - ми няма да им направя отбор!"
"- Ще направите ли всичко възможно, за да спасите отбора?
- Нищо няма да направя."
http://menkov.blogabet.com
ppetrov
Newbie

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #5 -: октомври 02, 2009, 16:59:55 »

http://www.ivoatanasov.info/?inc=page&id=257&pid=256&lang=bg&aid=915&type=50

Четете!
Активен
Bebbo
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #6 -: октомври 02, 2009, 17:24:26 »

Само където в сайта пише униреа щутгард 2 и го смятат за печеливш а доколкото си спомням мача беше 1 на 1.
Активен
sve_pl
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 719

« Отговор #7 -: октомври 02, 2009, 21:30:14 »

Поразгледах сайта- няма как факта, че някой обявява че печели от Еврофутбол в дългосрочен план да не предизвика интереса ми. Няма как да не се набие на очи контраста в размера на залозите- от 10 до 1200. Доколкото разбрах човека прилага някакъв тип Мартингейл. За съжаление подобен тип игра винаги крие риск и много бързо печалбите, трупани с години могат да се превърнат в загуби.
Активен

www.bulscore.com - игра с прогнози
renamethis
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619

« Отговор #8 -: октомври 02, 2009, 23:24:57 »

Еййй Иво Атанасов нещо общински съветник,нещо такова.....от Кюстендил или греша ?
Активен
scratch
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651

« Отговор #9 -: октомври 03, 2009, 00:46:14 »

До сега се рових в постовете му и намерих нещо .. може би доста хора тук са запознати с тези схеми, но със сигурност има и доста, които залагат доста сляпо. Затова, нека всеки който има време да хвърли едно око на този пост. Малко е дълго, но мисля, че си струва половин час време за четене и усвояване ( за тези които не са наясно много с материала ).
http://www.ivoatanasov.info/?inc=page&id=239&pid=197&lang=bg&aid=747&type=10
Активен

gotta start giving..
mladen79
Гост
« Отговор #10 -: октомври 03, 2009, 11:33:48 »

Здравейте , колеги . Разгледах и аз сайта на Иво Атанасов и виждам че човека се справя със залозите , в смисъл намерил е точната схема на успешния залог - печалба . Обаче не всички могат да си позволяват банката която той управлява , а с казаното от него при намаляване на 1/10 или повече нашата банка в сравнение с неговата , годишната печалба ще е смешна . Има също такъв сайт с управление на успешна банка , който прави профит дубъл на банка от 500 единици примерно за месец/два . Човека също е напипал правилната схема и доста успешно се справя . Можете да погледнете това на www.bookiehunt.com . Ако има и други такива сайтове е добре като си ги споделяме , това доста ни улеснява / не се налага да откриваме топлата вода / . Успех на всички залагащи !!!
Активен
scratch
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: октомври 03, 2009, 11:49:46 »

Здравейте , колеги . Разгледах и аз сайта на Иво Атанасов и виждам че човека се справя със залозите , в смисъл намерил е точната схема на успешния залог - печалба . Обаче не всички могат да си позволяват банката която той управлява , а с казаното от него при намаляване на 1/10 или повече нашата банка в сравнение с неговата , годишната печалба ще е смешна . Има също такъв сайт с управление на успешна банка , който прави профит дубъл на банка от 500 единици примерно за месец/два . Човека също е напипал правилната схема и доста успешно се справя . Можете да погледнете това на www.bookiehunt.com . Ако има и други такива сайтове е добре като си ги споделяме , това доста ни улеснява / не се налага да откриваме топлата вода / . Успех на всички залагащи !!!
Също не е лошо, но мисля, че тук риска е по-голям. В случай, че залога не излезе до 5тия път, банката намалява с близо 300 евро ( ако приемем, че началната е 500 ).
При този Иво Атанасов се вижда горе-долу в таблиците средната му успеваемост и се вижда също, че до 5тия залог процента на Успеваемост е по малък от този след 5тото НЕизлизане на даден знак. Мисълта ми е, че е доста голяма оферта да се играят мачове едва след 5тото НЕизлизане на даден знак, като пак се почне с 10 евро ( според банката разбира се. Ако е по-малка, то с пропорционални суми на схемата на иво примерно ). Така шанса е доста по-голям и успеваемостта е над 90%, ако се взимат залозите след 5тия път.
Активен

gotta start giving..
mladen79
Гост
« Отговор #12 -: октомври 03, 2009, 12:07:21 »

Също не е лошо, но мисля, че тук риска е по-голям. В случай, че залога не излезе до 5тия път, банката намалява с близо 300 евро ( ако приемем, че началната е 500 ).
При този Иво Атанасов се вижда горе-долу в таблиците средната му успеваемост и се вижда също, че до 5тия залог процента на Успеваемост е по малък от този след 5тото НЕизлизане на даден знак. Мисълта ми е, че е доста голяма оферта да се играят мачове едва след 5тото НЕизлизане на даден знак, като пак се почне с 10 евро ( според банката разбира се. Ако е по-малка, то с пропорционални суми на схемата на иво примерно ). Така шанса е доста по-голям и успеваемостта е над 90%, ако се взимат залозите след 5тия път.
По принцип аз не съм фен и на двата типа игра , просто споделям че почти всички участници не могат да смогнат на залог от 3000 евро на ден и да си позволят 2500 евро от тях да са губещи . Иначе в дългосрочен план с натрупване на залога и неограничена банка доста от участниците могат да стигнат до някакъв приличен профит . Иначе процента успеваемост е въпрос на късмет .
Активен
mladen79
Гост
« Отговор #13 -: октомври 03, 2009, 12:12:39 »

И друго искам да кажа , много е важно да си определяш периода на залози . Примерно определяш си банка , даваш си период / не много дълъг , за мене месец е нормално / и като теглиш чертата в края на периода да видиш кво се случва с прогнозите ти . Тогава за мен наистина си в час с тва което правиш .
Активен
scratch
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: октомври 03, 2009, 12:16:56 »

И друго искам да кажа , много е важно да си определяш периода на залози . Примерно определяш си банка , даваш си период / не много дълъг , за мене месец е нормално / и като теглиш чертата в края на периода да видиш кво се случва с прогнозите ти . Тогава за мен наистина си в час с тва което правиш .
Дам това е много правилно. А за късмета... то е и въпрос на добър подбор на срещите... защото, ако играем на сляпо, всички знаем до къде ще стигнем хаха Smile Верно не всеки може да си позволи такава банка. Но тези 3000 залози на ден той не си ги дава на куп. Те са общите разиграни пари и ако печели и съответно си слага печалбата, всичко става с натрупване просто. Не казвам, че сумата е малка. Аз също не съм толкова "зарибен", че да играя с такива суми, но една банка от 100/200 евро е доста приемлива. И ако си играеш със съответните пропорции няма да имаш печалба от 3600 лв примерно на края на месеца а ще е нещо от порядъка на 360 евро, което също не е малко. Но не е и гаранция...
Активен

gotta start giving..
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: