Forum Prognozi.com & Igrach.com
септември 05, 2015, 19:14:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация Prognozi.com Igrach.com Hash.bg  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: прознози на иво атанасов  (Прочетена 3836 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
veznata
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 48

« -: септември 17, 2009, 14:51:41 »

здравейте какво мислите за прознозите на иво атанасов от сайта му изглежда че наистина носят профит в дългосрочен план и дори в краткосрочен такъв, аз лично от 1 седмица играя с 1/20 от неговите залози и съм със 100 и не6то на плюс, ако някой е залагал поне от над година да пише, за първи път виждам не6то обосновано и което не е измама
Активен
tiger the great
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 4,247

« Отговор #1 -: септември 17, 2009, 15:05:14 »

дай линк към сайта,аз за първи път го чувам този иво атанасов
« Последна редакция: септември 17, 2009, 15:11:29 от tiger the great » Активен
veznata
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 48

« Отговор #2 -: септември 17, 2009, 15:19:34 »

http://www.ivoatanasov.info/
Активен
kosata
Гост
« Отговор #3 -: септември 17, 2009, 15:58:30 »

Като го  гледам не е нищо особено..........
на някой срещи слага 10 залог,на други 1200  :lol: :lol: :lol: :lol
Активен
bultras
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268

« Отговор #4 -: септември 17, 2009, 16:16:47 »

За Иво Атанасов ще кажа единствено: Де.ба и мръсния комуноид  :X:
Активен

"Искат да им направя отбор - ми няма да им направя отбор!"
"- Ще направите ли всичко възможно, за да спасите отбора?
- Нищо няма да направя."
http://menkov.blogabet.com
ppetrov
Newbie

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #5 -: октомври 02, 2009, 17:59:55 »

http://www.ivoatanasov.info/?inc=page&id=257&pid=256&lang=bg&aid=915&type=50

Четете!
Активен
Bebbo
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #6 -: октомври 02, 2009, 18:24:26 »

Само където в сайта пише униреа щутгард 2 и го смятат за печеливш а доколкото си спомням мача беше 1 на 1.
Активен
sve_pl
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 719

« Отговор #7 -: октомври 02, 2009, 22:30:14 »

Поразгледах сайта- няма как факта, че някой обявява че печели от Еврофутбол в дългосрочен план да не предизвика интереса ми. Няма как да не се набие на очи контраста в размера на залозите- от 10 до 1200. Доколкото разбрах човека прилага някакъв тип Мартингейл. За съжаление подобен тип игра винаги крие риск и много бързо печалбите, трупани с години могат да се превърнат в загуби.
Активен

www.bulscore.com - игра с прогнози
renamethis
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619

« Отговор #8 -: октомври 03, 2009, 00:24:57 »

Еййй Иво Атанасов нещо общински съветник,нещо такова.....от Кюстендил или греша ?
Активен
scratch
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 651

« Отговор #9 -: октомври 03, 2009, 01:46:14 »

До сега се рових в постовете му и намерих нещо .. може би доста хора тук са запознати с тези схеми, но със сигурност има и доста, които залагат доста сляпо. Затова, нека всеки който има време да хвърли едно око на този пост. Малко е дълго, но мисля, че си струва половин час време за четене и усвояване ( за тези които не са наясно много с материала ).
http://www.ivoatanasov.info/?inc=page&id=239&pid=197&lang=bg&aid=747&type=10
Активен

gotta start giving..
mladen79
Гост
« Отговор #10 -: октомври 03, 2009, 12:33:48 »

Здравейте , колеги . Разгледах и аз сайта на Иво Атанасов и виждам че човека се справя със залозите , в смисъл намерил е точната схема на успешния залог - печалба . Обаче не всички могат да си позволяват банката която той управлява , а с казаното от него при намаляване на 1/10 или повече нашата банка в сравнение с неговата , годишната печалба ще е смешна . Има също такъв сайт с управление на успешна банка , който прави профит дубъл на банка от 500 единици примерно за месец/два . Човека също е напипал правилната схема и доста успешно се справя . Можете да погледнете това на www.bookiehunt.com . Ако има и други такива сайтове е добре като си ги споделяме , това доста ни улеснява / не се налага да откриваме топлата вода / . Успех на всички залагащи !!!
Активен
scratch
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: октомври 03, 2009, 12:49:46 »

Здравейте , колеги . Разгледах и аз сайта на Иво Атанасов и виждам че човека се справя със залозите , в смисъл намерил е точната схема на успешния залог - печалба . Обаче не всички могат да си позволяват банката която той управлява , а с казаното от него при намаляване на 1/10 или повече нашата банка в сравнение с неговата , годишната печалба ще е смешна . Има също такъв сайт с управление на успешна банка , който прави профит дубъл на банка от 500 единици примерно за месец/два . Човека също е напипал правилната схема и доста успешно се справя . Можете да погледнете това на www.bookiehunt.com . Ако има и други такива сайтове е добре като си ги споделяме , това доста ни улеснява / не се налага да откриваме топлата вода / . Успех на всички залагащи !!!
Също не е лошо, но мисля, че тук риска е по-голям. В случай, че залога не излезе до 5тия път, банката намалява с близо 300 евро ( ако приемем, че началната е 500 ).
При този Иво Атанасов се вижда горе-долу в таблиците средната му успеваемост и се вижда също, че до 5тия залог процента на Успеваемост е по малък от този след 5тото НЕизлизане на даден знак. Мисълта ми е, че е доста голяма оферта да се играят мачове едва след 5тото НЕизлизане на даден знак, като пак се почне с 10 евро ( според банката разбира се. Ако е по-малка, то с пропорционални суми на схемата на иво примерно ). Така шанса е доста по-голям и успеваемостта е над 90%, ако се взимат залозите след 5тия път.
Активен

gotta start giving..
mladen79
Гост
« Отговор #12 -: октомври 03, 2009, 13:07:21 »

Също не е лошо, но мисля, че тук риска е по-голям. В случай, че залога не излезе до 5тия път, банката намалява с близо 300 евро ( ако приемем, че началната е 500 ).
При този Иво Атанасов се вижда горе-долу в таблиците средната му успеваемост и се вижда също, че до 5тия залог процента на Успеваемост е по малък от този след 5тото НЕизлизане на даден знак. Мисълта ми е, че е доста голяма оферта да се играят мачове едва след 5тото НЕизлизане на даден знак, като пак се почне с 10 евро ( според банката разбира се. Ако е по-малка, то с пропорционални суми на схемата на иво примерно ). Така шанса е доста по-голям и успеваемостта е над 90%, ако се взимат залозите след 5тия път.
По принцип аз не съм фен и на двата типа игра , просто споделям че почти всички участници не могат да смогнат на залог от 3000 евро на ден и да си позволят 2500 евро от тях да са губещи . Иначе в дългосрочен план с натрупване на залога и неограничена банка доста от участниците могат да стигнат до някакъв приличен профит . Иначе процента успеваемост е въпрос на късмет .
Активен
mladen79
Гост
« Отговор #13 -: октомври 03, 2009, 13:12:39 »

И друго искам да кажа , много е важно да си определяш периода на залози . Примерно определяш си банка , даваш си период / не много дълъг , за мене месец е нормално / и като теглиш чертата в края на периода да видиш кво се случва с прогнозите ти . Тогава за мен наистина си в час с тва което правиш .
Активен
scratch
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: октомври 03, 2009, 13:16:56 »

И друго искам да кажа , много е важно да си определяш периода на залози . Примерно определяш си банка , даваш си период / не много дълъг , за мене месец е нормално / и като теглиш чертата в края на периода да видиш кво се случва с прогнозите ти . Тогава за мен наистина си в час с тва което правиш .
Дам това е много правилно. А за късмета... то е и въпрос на добър подбор на срещите... защото, ако играем на сляпо, всички знаем до къде ще стигнем хаха :) Верно не всеки може да си позволи такава банка. Но тези 3000 залози на ден той не си ги дава на куп. Те са общите разиграни пари и ако печели и съответно си слага печалбата, всичко става с натрупване просто. Не казвам, че сумата е малка. Аз също не съм толкова "зарибен", че да играя с такива суми, но една банка от 100/200 евро е доста приемлива. И ако си играеш със съответните пропорции няма да имаш печалба от 3600 лв примерно на края на месеца а ще е нещо от порядъка на 360 евро, което също не е малко. Но не е и гаранция...
Активен

gotta start giving..
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: