Forum Prognozi.com & Igrach.com
август 01, 2015, 00:24:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация Prognozi.com Igrach.com Hash.bg  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-добрите букмейкъри  (Прочетена 11966 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
liusi
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 794

« Отговор #15 -: септември 11, 2004, 01:22:31 »

Цитат на: wolfman78
Za men Sportingbet sa No 1 :)
Do sega vinagi sa bili byrzi i korektni, rabotqt s moneybookers, parite pristigat za 10 - 30 min,a pri teglene do 1-2 4asa max. Izkly4vam kogato v 2 prez no6ta re6a da teglq :) togava do obed na drugiq den sa do6li.
Dobri koef. i vsi4ko na single. Nqma live betting ili pone az sym vijdal samo 2 pyti do sega da puskat, no ne e bolka za umirane.
:)

Ima LIVE BETTING i to po4ti neprekasnato.Zalaga se na jivo ne samo za futbol no i za tenis.Davat izkliu4itelno raznoobrazie za zalozi na jivo,no za sajalenie ponqkoga ti pribirat spe4eleni zalozi.Naprimer:
Az zalagam 4e primerno Federer 6te spe4eli to4ka.Toi saotvetno q pe4eli i stava 15-0,dori si vzima geima na 0,a sportingbet ne samo 4e ne mi za4itat pe4albata,a mi pribirat i zaloga!!!I tova se slu4va ne ednokratno!!!Taka 4e vnimavaite!!!
Активен

Ivanovic да ти позира...голям кеф :)
pipo
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 999

ops

« Отговор #16 -: септември 11, 2004, 14:27:42 »

Предимства:
1.Всичко е сингъл.
2.Има Българското първенство(на много ниски коеф. за мачовете , с предизвестен край:().
3.За тънките минавки с бонусите няма да коментирам.
Недостатъци:
1.При захранването на сметката(с Мънибукърс)-трябва да им се обаждаш.Стига до час, а нощем не можеш да си захраниш сметката.
2.Не може да се играе двоен шанс 1Х,Х2,12 в комбинация.
3.НАЙ-БАВНИЯ САИТ, В ЦЕЛИЯ СВЯТ!
Ако имаш проблем с англииския, опитай в Globet
Също е на български.Не могат да се играят сингли ,само на долни дивизии и забутани първенства. Коефицентите определено са от добрите в нета. Захранването на сметката става автоматично от сайта им(на секундата). Никога не съм имал проблеми с тегления и бонуси, за разлика от други, да не споменавам имена :wink:
Активен

aaaz
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1,836

« Отговор #17 -: октомври 19, 2004, 13:14:35 »

Някой може ли да ми каже какви са му впечатленията от Pointbet,защото мисля да вкарам малко кинти там и за тва питам първо  :oops:
Активен

zah
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 731

http://latinbet.blogabet.com

« Отговор #18 -: октомври 19, 2004, 13:46:43 »

Ако не си запален играч на азиатски хендикап- не ти трябват. Избора на събития не е особено голям. Не знам с какви пари играеш- минимума там е 10$(поне беше толкова).  Сега май са въвели и някакви проценти при теглене.  Pinnacle са по-добър вариант според мен.
Активен

AllTrader
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3,347

« Отговор #19 -: октомври 19, 2004, 14:09:11 »

Цитат на: zah
Pinnacle са по-добър вариант според мен.

Според мен също.Напоследък и обогатиха футболната си програма.Минимум депозит мисля, че е 50, а залог 1.Максимум в комбо 8 мача, ако не те бърка :D Едно безплатно дърпане над 500 на месец, инак ти отдържат 15.Това е с мънибукърс.Да ти кажа не виждам никакво предимство на Pointbet пред Pinnacle, напротив!Подозирам, че си им видял офертите за O/U  и затова си се насочил към тях.Така ли е :lol: Постна им е програмката.Виж 4 стр в топинфо, трета тема отдолу нагоре :lol:
Активен
aaaz
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: октомври 19, 2004, 17:14:29 »

smagdanoz братле тука ме улови по бели гащи  :lol: .Точно за това ми трябва и ако ме посъветваш кой сайт е най-добър за U/O ще съм ти благодарен  :wink:
Активен

AllTrader
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: октомври 19, 2004, 17:50:43 »

Аякс - Макаби О/U 2.5 1.952-1.952 Pinnacle

Разбира се линията варира според мачовете, не са като Адмирал например за всички да дават 2.5, но това според мен е най-добрия БМ за О/U.Погледни им програмата в момента кои първенства предлагат (включително неактивните за момента).Ако ти трябват други първенстава, няма.
Активен
aaaz
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: октомври 19, 2004, 17:55:19 »

Колко им е минимални депозит и залог?
Активен

AllTrader
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: октомври 19, 2004, 17:59:23 »

Цитат на: aaaz
Колко им е минимални депозит и залог?

При тях съм депозирал с мънибукърс.Отговорил съм по-горе на въпроса ти.За другите методи не знам.Виж във FAQ.
Активен
zbf
Гост
« Отговор #24 -: октомври 19, 2004, 19:44:38 »

Betfair e nai dobriqt sait ne prosto za o/u na fytbol, a i po printzip za vsi4ko na koeto ima likvidnost.

Pinnacle sa edinstveniq bookmaker koito izpolzvam redovno poradi raznoobrazieto & niskite protzentie koito poddurjat za US sportove.
Активен
aaaz
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: октомври 20, 2004, 08:23:25 »

Мерси Smagdanoz и zbf ,аз за сега съм си в B&W макар и малко да не ми харесват с коефициентите си,много бързо ги коригират ако има нещо по интересно за игра и за това монеже залагам предимно на U/O и се ориентирам и към AH вече си помислих че POINTBET ще са идеални ама ,няма да си сложа парите там  :lol: .
Активен

Jermain Defoe 9
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #26 -: ноември 03, 2004, 01:24:40 »

За мен Бет365 е номер едно,защото има много повече опции повече сравнение спортинг бет
Активен

Hammer for LiFe

There's One WesT HaM UniTeD FC
Digital
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #27 -: ноември 22, 2004, 19:30:46 »

Ne vidqx nikoi da pi6e neshto za sportingbet.Az za pruv tup shte zalagam taka4e daite malko suveti molq vi :D Po dobri li sa im koefitsientite otkolkoto na evrofootbal kak si vzimash parite i taka :D
P.S izvinete me ako ne sum otselil to4noto mqsto kudeto da pitam ama oshte sum  nov i nz :D
Активен
Digital
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #28 -: ноември 23, 2004, 06:17:55 »

molq vi kazete nikoi li neznae???
Активен
logic12
Sr. Member
**