Forum Prognozi.com & Igrach.com
август 02, 2014, 11:33:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Начало   Помощ Търси Вход Регистрация Prognozi.com Igrach.com Hash.bg  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-добрите букмейкъри  (Прочетена 10552 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
liusi
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 794

« Отговор #15 -: септември 11, 2004, 01:22:31 »

Цитат на: wolfman78
Za men Sportingbet sa No 1 Smile
Do sega vinagi sa bili byrzi i korektni, rabotqt s moneybookers, parite pristigat za 10 - 30 min,a pri teglene do 1-2 4asa max. Izkly4vam kogato v 2 prez no6ta re6a da teglq Smile togava do obed na drugiq den sa do6li.
Dobri koef. i vsi4ko na single. Nqma live betting ili pone az sym vijdal samo 2 pyti do sega da puskat, no ne e bolka za umirane.
Smile

Ima LIVE BETTING i to po4ti neprekasnato.Zalaga se na jivo ne samo za futbol no i za tenis.Davat izkliu4itelno raznoobrazie za zalozi na jivo,no za sajalenie ponqkoga ti pribirat spe4eleni zalozi.Naprimer:
Az zalagam 4e primerno Federer 6te spe4eli to4ka.Toi saotvetno q pe4eli i stava 15-0,dori si vzima geima na 0,a sportingbet ne samo 4e ne mi za4itat pe4albata,a mi pribirat i zaloga!!!I tova se slu4va ne ednokratno!!!Taka 4e vnimavaite!!!
Активен

Ivanovic да ти позира...голям кеф Smile
pipo
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 983

ops

« Отговор #16 -: септември 11, 2004, 14:27:42 »

Предимства:
1.Всичко е сингъл.
2.Има Българското първенство(на много ниски коеф. за мачовете , с предизвестен край:().
3.За тънките минавки с бонусите няма да коментирам.
Недостатъци:
1.При захранването на сметката(с Мънибукърс)-трябва да им се обаждаш.Стига до час, а нощем не можеш да си захраниш сметката.
2.Не може да се играе двоен шанс 1Х,Х2,12 в комбинация.
3.НАЙ-БАВНИЯ САИТ, В ЦЕЛИЯ СВЯТ!
Ако имаш проблем с англииския, опитай в Globet
Също е на български.Не могат да се играят сингли ,само на долни дивизии и забутани първенства. Коефицентите определено са от добрите в нета. Захранването на сметката става автоматично от сайта им(на секундата). Никога не съм имал проблеми с тегления и бонуси, за разлика от други, да не споменавам имена :wink:
Активен

aaaz
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 1,836

« Отговор #17 -: октомври 19, 2004, 13:14:35 »

Някой може ли да ми каже какви са му впечатленията от Pointbet,защото мисля да вкарам малко кинти там и за тва питам първо  Embarassed
Активен

zah
Sr. Member
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 731

http://latinbet.blogabet.com

« Отговор #18 -: октомври 19, 2004, 13:46:43 »

Ако не си запален играч на азиатски хендикап- не ти трябват. Избора на събития не е особено голям. Не знам с какви пари играеш- минимума там е 10$(поне беше толкова).  Сега май са въвели и някакви проценти при теглене.  Pinnacle са по-добър вариант според мен.
Активен

AllTrader
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 3,347

« Отговор #19 -: октомври 19, 2004, 14:09:11 »

Цитат на: zah
Pinnacle са по-добър вариант според мен.

Според мен също.Напоследък и обогатиха футболната си програма.Минимум депозит мисля, че е 50, а залог 1.Максимум в комбо 8 мача, ако не те бърка Very Happy Едно безплатно дърпане над 500 на месец, инак ти отдържат 15.Това е с мънибукърс.Да ти кажа не виждам никакво предимство на Pointbet пред Pinnacle, напротив!Подозирам, че си им видял офертите за O/U  и затова си се насочил към тях.Така ли е Laughing Постна им е програмката.Виж 4 стр в топинфо, трета тема отдолу нагоре Laughing
Активен
aaaz
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: октомври 19, 2004, 17:14:29 »

smagdanoz братле тука ме улови по бели гащи  Laughing .Точно за това ми трябва и ако ме посъветваш кой сайт е най-добър за U/O ще съм ти благодарен  :wink:
Активен

AllTrader
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: октомври 19, 2004, 17:50:43 »

Аякс - Макаби О/U 2.5 1.952-1.952 Pinnacle

Разбира се линията варира според мачовете, не са като Адмирал например за всички да дават 2.5, но това според мен е най-добрия БМ за О/U.Погледни им програмата в момента кои първенства предлагат (включително неактивните за момента).Ако ти трябват други първенстава, няма.
Активен
aaaz
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: октомври 19, 2004, 17:55:19 »

Колко им е минимални депозит и залог?
Активен

AllTrader
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: октомври 19, 2004, 17:59:23 »

Цитат на: aaaz
Колко им е минимални депозит и залог?

При тях съм депозирал с мънибукърс.Отговорил съм по-горе на въпроса ти.За другите методи не знам.Виж във FAQ.
Активен
zbf
Гост
« Отговор #24 -: октомври 19, 2004, 19:44:38 »

Betfair e nai dobriqt sait ne prosto za o/u na fytbol, a i po printzip za vsi4ko na koeto ima likvidnost.

Pinnacle sa edinstveniq bookmaker koito izpolzvam redovno poradi raznoobrazieto & niskite protzentie koito poddurjat za US sportove.
Активен
aaaz
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: октомври 20, 2004, 08:23:25 »

Мерси Smagdanoz и zbf ,аз за сега съм си в B&W макар и малко да не ми харесват с коефициентите си,много бързо ги коригират ако има нещо по интересно за игра и за това монеже залагам предимно на U/O и се ориентирам и към AH вече си помислих че POINTBET ще са идеални ама ,няма да си сложа парите там  Laughing .
Активен

Jermain Defoe 9
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #26 -: ноември 03, 2004, 01:24:40 »

За мен Бет365 е номер едно,защото има много повече опции повече сравнение спортинг бет
Активен

Hammer for LiFe

There's One WesT HaM UniTeD FC
Digital
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #27 -: ноември 22, 2004, 19:30:46 »

Ne vidqx nikoi da pi6e neshto za sportingbet.Az za pruv tup shte zalagam taka4e daite malko suveti molq vi Very Happy Po dobri li sa im koefitsientite otkolkoto na evrofootbal kak si vzimash parite i taka Very Happy
P.S izvinete me ako ne sum otselil to4noto mqsto kudeto da pitam ama oshte sum  nov i nz Very Happy
Активен
Digital
Jr. Member
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #28 -: ноември 23, 2004, 06:17:55 »

molq vi kazete nikoi li neznae???
Активен
logic12
Sr. Member
**